top of page

Apie mus

Dovile Intienė, „NGR centras” įkūrėja
  • NEUROPTIMAL OFFICIAL REPRESENTATIVE
  • NEUROPTIMAL CERTIFIED BASIC TRAINER
  • NEUROPTIMAL CERTIFIED ADVANCED TRAINER
  • NEUROPTIMAL FACILITATOR

„NGR centro” vizija kilo iš mano asmeninės patirties, išbandžius Neuroptimal® veiksmingumą ir pajutus kaip stipriai tai pagerino mano gyvenimo kokybę. Norėdama kuo plačiau pasidalinti savo atradimu daug mokiausi, įgijau socialinių mokslų ir psichologijos žinias, dabar leidžiančias dar giliau stebėti dinaminio nervinio grįžtamojo ryšio vertę. 

 

Gilinausi į pačią Neuroptimal® nervinio grįžtamojo ryšio (NGR) technologiją ir galiausiai 2018 metais pradėjau ją taikyti kaip profesionali instruktorė-praktikė. Nuo veiklos pradžios teko atlikti daugiau nei 20.000 Neuroptimal® procedūrų ir susilaukti begales teigiamų atsiliepimų. Mūsų centro klientai dažnai pastebi dėmesio ir koncentracijos pagerėjimą, proto aštrumą, jaučiasi ramesni ir labiau pasitikintys savimi, pagerėja miego valdymas. 

 

Neuroptimal® seansų duodamą naudą ir pagerėjusius veiklos rezultatus pajaučia įvairių profesijų žmonės: sportininkai, muzikantai, aktoriai, menininkai bei žmonės, dirbantys intensyvų protinį darbą. Klientų atsiliepimai įkvepia toliau gilintis į šią sritį bei įgyvendinti savo vieną iš gyvenimo užduočių – dalintis Neuroptimal® nauda ir taip gerinti žmonių gyvenimus.

Dovile Intienė, „NGR centras” įkūrėja

NGR kabinetas
Neuroptimal® |

Mes siūlome ne tik Neuroptimal® seansus, bet ir galimybę nuomotis bei įsigyti šią sistemą individualiam naudojimui. Užsitikrinkite ilgalaikę gerą asmeninę savijautą bei darbo našumą.

bottom of page